Afbeelding
Vacature Ondersteunend


Ben je op zoek naar een baan als juridisch secretaresse in de omgeving van Rotterdam? Beschik je over secretariële ervaring op een advocatenkantoor? Ben je op korte termijn beschikbaar?

ERVAREN JURIDISCH SECRETARESSE (oproepbasis)

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste juridisch secretaresse ter versterking van ons team tijdens verlof, ziekte en op oproepbasis. Daarnaast zal je de komende tijd in ieder geval op woensdag en vrijdag werken.

Tot je takenpakket behoren onder meer het beantwoorden van de telefoon, het uitwerken van correspondentie en dictaten en het gereed maken van (proces)stukken e.d.

Een goed gevoel voor taal, nauwkeurigheid en een positieve en collegiale instelling zijn voor ons belangrijk.

Het betreft hier een functie op oproepbasis.

Skills en opleiding:

  • MBO denkniveau (HAVO en/of afgeronde secretaresse opleiding)
  • goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal
  • enkele jaren ervaring als juridisch secretaresse
  • goede kennis van Microsoft Office
  • positieve en flexibele instelling

Wij bieden:

  • een goed salaris met bijpassende secundaire arbeidsvoorwaarden
  • een prettige werksfeer

Een sollicitatie met C.V. kun je per e-mail sturen aan Leeman Verheijden Huntjens Advocaten B.V., ter attentie van Monique Heijselaar: heijselaar@lvh-advocaten.nl

Sollicitaties welke niet voorzien zijn van een motivatie en CV worden niet in behandeling genomen.

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Mieke Bestebreurtje

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31 (0)10 209 27 76 bestebreurtje@lvh-advocaten.nl
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Jannine Meijer

onderneming en aandeelhouders, incasso

+31(0)10 209 27 45 meijer@lvh-advocaten.nl
Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

+31 (0)10 209 27 55 mullenders@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

Franchise, distributie en agentuur

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

incasso, onderneming en aandeelhouders, luchtvaart

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 40 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering, incasso

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl