Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding
Nieuws

Nieuwe partner bij LVH Advocaten

vrijdag 8 juli 2016

Met ingang van 1 juli 2016 is Bouwe Bos (1977) als aandeelhouder toegetreden tot Leeman Verheijden Huntjens Advocaten.

Bouwe is een ervaren advocaat die zich - met zijn kennis van de branches Industrie & Energie en Transport & Logistiek - richt op het adviseren van klanten en het oplossen van conflicten. Hij is een echte teamplayer: samen met de klant tot een zo goed mogelijk resultaat komen, dat is zijn focus.

Die teamplayer is hij ook binnen kantoor: met enthousiasme draagt hij zijn kennis over aan jongere advocaten en is betrokken bij de mensen.

Bestuursvoorzitter Jack Leeman: "We zijn erg blij met de toetreding van Bouwe Bos als partner. Nu hij als student-stagiaire bij ons kantoor is begonnen en vanaf 2003 als advocaat bij ons werkzaam is, is hij in feite 'eigen kweek' en daar zijn we best trots op. Met zijn expertise en prettige persoonlijkheid is hij een uitstekende aanvulling voor ons team".

Bouwe Bos: "Ik vind het geweldig dat veel klanten hun zaken aan mij willen toevertrouwen en hoop dit de komende tijd verder te bevestigen en uit te breiden".

Zoek in artikelen
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

franchise, distributie en agentuur, contractenrecht, huurrecht

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl