Afbeelding

Nieuws

Introductie LVH Franchisedesk

vrijdag 9 juni 2017

Franchiseformules bepalen steeds vaker het straatbeeld. Het aantal franchiseformules in Nederland is in 2016 gegroeid naar circa 800. Het aantal vestigingspunten nadert de 31.000. In de branche zijn ongeveer 228.000 personen werkzaam die gezamenlijk een omzet van 32 miljard euro hebben gerealiseerd. Ook voor de komende jaren wordt verdere groei verwacht. Dit levert kansen op voor zowel franchisegevers als franchisenemers, maar brengt ook verschillende spanningsvelden en uitdagingen met zich mee. Hierbij is specialistische en juridische kennis onontbeerlijk. Met de LVH Franchisedesk speelt Leeman Verheijden Huntjens Advocaten op deze behoefte in.

Voordelen?

Naast de algemene regelgeving, die voortvloeit uit het contractenrecht, is de LVH Franchisedesk gespecialiseerd in specifieke wet- en regelgeving van toepassing op franchiserelaties, zoals:

Huurrecht, Mededingingsrecht, Intellectuele Eigendomsrecht, Faillissementsrecht, Bestuursrecht, Procesvoering, Arbeidsrecht en Ondernemingsrecht. Wij kunnen u derhalve op allerlei rechtsgebieden adviseren. Dit doen wij voor zowel franchisegevers als (aspirant) franchisenemers.

Wanneer u de hulp inschakelt van de LVH franchisedesk profiteert u van een aantal voordelen:

  • wij zijn een vast, vertrouwd en betrokken aanspreekpunt voor alle juridische vragen;
  • door kennis van diverse branches weten wij wat er in de business speelt;
  • wij hechten aan heldere werkafspraken en bieden vanzelfsprekend kwalitatieve en snelle service;
  • wij zijn transparant over honoraria en als u wilt gaan wij met u in gesprek over alternatieve fee-afspraken.

De LVH Franchisedesk is graag uw juridische partner.

Meer weten?

Wilt u meer te weten komen over de LVH Franchisedesk of wilt u weten hoe de LVH Franchisedesk u kan helpen? Neemt u dan contact op met Sabriye Ort of Peter Verheijden. Wij helpen u graag verder.

Download hier de brochure van de LVH Franchisedesk.

Sabriye Ort

Franchise, distributie en agentuur

+31 (0)10 209 27 77
LinkedIn
Download vCard
Stuur een e-mail
Sabriye Ort
Zoek in artikelen
Mieke Bestebreurtje

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31 (0)10 209 27 76 bestebreurtje@lvh-advocaten.nl
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Jos Huntjens

erfrecht

+31 (0)10 209 27 55 huntjens@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Jannine Meijer

onderneming en aandeelhouders, incasso

+31(0)10 209 27 45 meijer@lvh-advocaten.nl
Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

+31 (0)10 209 27 55 mullenders@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

Franchise, distributie en agentuur

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

incasso, onderneming en aandeelhouders, luchtvaart

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 40 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

arbeidsrecht, commerciële samenwerkingen en overnames

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering, incasso

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl