Afbeelding
HR Kennisdesk
Afbeelding


Herkent u het probleem dat u snel een antwoord nodig heeft op een HR-gerelateerd vraagstuk? U zoekt in Google, maar u weet niet zeker of het antwoord correct is en conform de actuele wet- en regelgeving. De HR Kennisdesk biedt voor dit probleem een oplossing.

  • Altijd toegang tot een online database met actuele informatie;
  • Snel antwoord op al uw HR-gerelateerde vragen;
  • Inclusief formats voor arbeidsrechtelijke contracten zoals een arbeidsovereenkomst of beëindigingsovereenkomst;
  • Verzekerd van informatie conform de actuele Nederlandse wet- en regelgeving;
  • 4 uur hoogwaardig arbeidsrechtelijk juridisch advies inbegrepen per jaar.

Via ons online portal heeft u te allen tijde toegang tot de meest actuele informatie omtrent arbeidsrecht en daardoor altijd een snel en correct antwoord op uw vragen. Van informatie aangaande de juridische aspecten van werving en selectie tot formats voor een beëindigingsovereenkomst: u vindt het in de HR Kennisdesk (zie ook onderstaande preview).

Bovendien is per jaar 4 uur arbeidsrechtelijk juridisch advies inbegrepen, zodat u specifieke HR gerelateerde vraagstukken of bijvoorbeeld door u gewenste aanpassingen van een overeenkomst kunt laten controleren door één van onze advocaten. Wenst u een oplossing op maat, dan is dit uiteraard ook mogelijk.

Kosten helpdeskabonnement

Voor slechts € 1195,- per jaar (excl. BTW) heeft u onbeperkt toegang tot de HR Kennisdesk en kunt u 4 uur gebruik maken van arbeidsrechtelijk juridisch advies van een van onze advocaten. Wilt u een oplossing op maat, bijvoorbeeld een uitbreiding van het aantal uren juridisch advies, neem dan contact met ons op via 010 209 27 77.

Heeft u vragen?

Stuur dan een e-mail naar hrkennisdesk@lvh-advocaten.nl.

Gebruikmaken van het platform?

Vul hieronder het formulier in en u ontvangt op korte termijn de opdrachtbevestiging met de verdere gebruiksinstructies.

 

* Lees hier de Algemene voorwaarden van de HR Kennisdesk.

  • Preview

    Om alvast een indruk te krijgen van hoe het portal eruit ziet onderstaand enkele screenshots van de HR Kennisdesk.

    U ziet hier de homepage, met een overzichtelijk beeld van de beschikbare thema’s:

    Afbeelding

    Hieronder ziet u het thema ‘dossieropbouw’ :

    Afbeelding

    Tevens heeft u toegang tot voorbeelddocumenten en infographics zoals onderstaande:

    Afbeelding

    Tevens heeft u toegang tot korte video’s:

    Afbeelding
Mieke Bestebreurtje

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31 (0)10 209 27 76 bestebreurtje@lvh-advocaten.nl
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Jannine Meijer

onderneming en aandeelhouders, incasso

+31(0)10 209 27 45 meijer@lvh-advocaten.nl
Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

+31 (0)10 209 27 55 mullenders@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

franchise, distributie en agentuur, contractenrecht, huurrecht

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

incasso, onderneming en aandeelhouders, luchtvaart

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 40 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering, incasso

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl

Franchise, distributie en agentuur

+31(0)102092777 ort@lvh-advocaten.nl