Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding
Nieuws, Nieuwsbrieven

Hoger beroep

vrijdag 19 september 2014

Procederen is een vak apart. Dit geldt zowel voor procederen bij de rechtbank, maar nog veel meer voor het procederen in hoger beroep bij het Hof.

Hoewel nauwkeurige cijfers ontbreken, kan grofweg worden gesteld dat uitspraken van de rechtbank waarvan appel wordt ingesteld minder dan 5% bedraagt. Echter, appel heeft relatief een vrij hoge successcore, aangezien zo'n 40 a 50% van de zaken waarin hoger beroep wordt ingesteld succes oplevert in de zin dat de uitspraak van de rechtbank geheel of gedeeltelijk wordt vernietigd.

Het procesrecht in hoger beroep is (bijna) een vak op zich nu weinig advocaten zich er mee bezig houden. Daarnaast is het zeer complex en kent het vele valkuilen. Vaak wordt hier onvoldoende bij stilgestaan waardoor kansen blijven liggen. Extra jammer, omdat het Hof de laatste rechter is die over de feiten oordeelt.

Het vereist dan ook ruime kennis en ervaring in het procesrecht om goed in hoger beroep te kunnen procederen en alle mogelijkheden te benutten. Het kantoor heeft deze kennis en ervaring in huis in de persoon van Jack Leeman, die al meer dan 30 jaar ervaring heeft in het procederen, met name op het gebied van het procederen in hoger beroep. Hij kan dan ook met recht een specialist in het appelprocesrecht worden genoemd.

Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75
Download vCard
Stuur een e-mail
Jack Leeman
Zoek in artikelen
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

franchise, distributie en agentuur, contractenrecht, huurrecht

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl