Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding
Advocaten

Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

Rob Steenhoek begon zijn carrière in 1991 als bedrijfsjurist bij een accountantskantoor. Rob is sinds 1996 werkzaam als advocaat en maakte in 2001 de overstap naar LVH advocaten, waar hij in 2010 als partner toetrad. Hij is gespecialiseerd in ondernemingsrecht en insolventierecht. Op het gebied van ondernemingsrecht adviseert Steenhoek onder meer over commerciële contracten, overnames, rondom herstructurering van een onderneming en bestuurdersaansprakelijkheid. Daarnaast wordt Rob regelmatig door de rechtbank Rotterdam aangesteld als curator in faillissementen.

Steenhoek is een man van de pragmatisch benadering en praktische oplossingen. Tegelijk houdt hij oog voor de menselijke aspecten. Hij denkt en handelt door-en-door servicegericht.

Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52
LinkedIn
Download vCard
Stuur een e-mail
Rob Steenhoek
Workshop faillissementsrecht

Op 11 september 2017 heeft de ‘Procesteamdag’ van Alfa accountants en adviseurs plaatsgevonden in het NBC Congrescentrum in Nieuwegein. Tijdens deze dag heeft Leeman Verheijden Huntjens advocaten de workshop Faillissementsrecht verzorgd.

Wijziging terugvordering BTW op oninbare vorderingen

Welke ondernemer heeft ze niet; oninbare vorderingen? Om meer dan één reden is dit zeer vervelend. In dit artikel richt ik mij op de teruggave van btw op oninbare vorderingen. Met ingang van 1 januari 2017 is de regelgeving versoepeld.

Wijziging Loongarantieregeling

Als een werkgever failliet gaat komt het vaak voor dat werknemers een achterstand hebben in de uitbetaling van salaris. Het dienstverband eindigt niet direct als gevolg van het faillissement (de curator moet de arbeidsovereenkomst nog opzeggen) dus ook na faillietverklaring hebben werknemers nog recht op de uitbetaling van loon.

Recht voor in bed, op het toilet of in bad

Uitgeverij BBNC heeft een serie boeken uitgegeven onder de titel “ ……voor in bed, op het toilet of in bad”. In korte hoofdstukken worden allerlei onderwerpen praktisch beschreven en toegelicht en inmiddels bestaat de serie uit ruim 20 delen. Zo zijn er uitgaven verschenen over economie, natuurkunde, sterrenkunde, wiskunde etc.  

Aansprakelijkheid van bestuurders

Een bestuurder heeft een grote mate van vrijheid bij het besturen van een vennootschap. Aan deze vrijheid is ook een bepaald risico verbonden. Zo kan een bepaalde beslissing achteraf bezien minder gelukkig zijn. Een minder gelukkige beslissing leidt niet zonder meer tot aansprakelijkheid van een bestuurder. Wanneer is wel sprake van bestuurdersaansprakelijkheid?

Meer artikelen >
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

franchise, distributie en agentuur, contractenrecht, huurrecht

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl