Afbeelding

Advocaten

Peter Verheijden

arbeidsrecht, commerciële samenwerkingen en overnames

Peter Verheijden is mede-oprichter van Leeman Verheijden Huntjens Advocaten. Heeft veelzijdige ervaring in arbeidsrecht en ondernemingsrecht. In het bijzonder op het gebied van samenwerkingen, ontvlechtingen, overnames, opvolgingen, reorganisaties en individuele ontslagkwesties. Sommige van die veranderingsprocessen nemen veel tijd in beslag, omdat daarbij uiteenlopende belangen spelen en dus niet alle harde en zachte feiten en argumenten onmiddellijk ter tafel komen. Peter Verheijden vergelijkt het met een goed schilderij: ‘Dat vertelt ook niet alles in één keer, maar toont een gelaagde werkelijkheid. Ook in mijn werk word ik geprikkeld het verhaal achter het verhaal te ontdekken.’     

Hij is direct, open en betrokken. Legt gemakkelijk contact. Heeft een brede belangstelling en interesse in mensen. Hij geniet van het doorgronden van drijfveren, ambities, dilemma’s en besluitvormingsprocessen. Peter fungeert op een breed terrein als vertrouwenpersoon, sparringpartner en belangenbehartiger van zijn cliënten.

Verheijden kent zichzelf en zijn kwaliteiten. Weet wanneer en op welke specialistische deelterreinen hij anderen moet inschakelen om een hogere performance te bereiken. Peter staat zowel in- als extern te boek als een teamplayer. ‘Samenwerken’, zegt hij, ‘leidt tot oplossingen die je in je eentje nooit had kunnen bedenken.’ Verheijden gaat voor het hoogst haalbare. Op basis van de resultaten die hij boekt, wordt hij geregeld door cliënten bij nieuwe relaties aanbevolen.

Peter voelt zich evenzeer advocaat als ondernemer. Ontleent zijn werkplezier even goed aan de uitoefening van zijn vakmanschap in de rechtsgebieden waarin hij is gespecialiseerd als aan de bedrijfsvoering van Leeman Verheijden Huntjens Advocaten, het beheren van de relaties en alles wat daarbij komt kijken.  

Binnen kantoor is Peter actief in de branchegroepen Energie & Industrie en Transport & Logistiek.

Peter Verheijden

arbeidsrecht, commerciële samenwerkingen en overnames

+31 (0)10 209 27 76
LinkedIn
Download vCard
Stuur een e-mail
Peter Verheijden
Logistiekdag 2017: ‘Samen is niet alleen’

Op 9 februari jl. vond de jaarlijkse Logistiekdag in Tilburg plaats. Tijdens dit evenement kunnen logistieke professionals zich tijdens het workshopprogramma en het congres laten bijpraten over de laatste marktontwikkelingen. Namens de branchegroepen Transport & Logistiek en Haven & Handel van Leeman Verheijden Huntjens Advocaten waren Peter Verheijden en Justin de Vries aanwezig.

Gebruik van smartphones door chauffeurs: voorkom aansprakelijkheid!

Enige tijd geleden verscheen in het Nieuwsblad Transport een artikel over een proef van transportverzekeraar TVM om veiligheid op de weg te vergroten. Uit onderzoek blijkt, aldus het artikel, dat bij ongevallen vaak (gesproken wordt over maar liefst 71% van de ongevallen) afleiding een belangrijke rol speelt, bijvoorbeeld door het gebruik van smartphones.

Overtreding van veiligheidsinstructies reden voor ontslag op staande voet?

Een ontslag op staande voet wegens overtreding van veiligheidsinstructies kan rechtsgeldig zijn, indien de werkgever:

Meer artikelen >
Mieke Bestebreurtje

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31 (0)10 209 27 76 bestebreurtje@lvh-advocaten.nl
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Jos Huntjens

erfrecht

+31 (0)10 209 27 55 huntjens@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Jannine Meijer

onderneming en aandeelhouders, incasso

+31(0)10 209 27 45 meijer@lvh-advocaten.nl
Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

+31 (0)10 209 27 55 mullenders@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

Franchise, distributie en agentuur

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

incasso, onderneming en aandeelhouders, luchtvaart

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 40 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

arbeidsrecht, commerciële samenwerkingen en overnames

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering, incasso

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl