Afbeelding
Advocaten

Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

Opleiding

Justin is afgestudeerd in de richting Bedrijfsrecht aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. Tijdens zijn rechtenstudie heeft Justin stage gelopen bij een advocatenkantoor op Aruba en bij Leeman Verheijden Huntjens Advocaten. 

Advocaat bij LVH

Sinds 1 januari 2016.

Functie en feiten

Justin houdt zich bezig met het ondernemingsrecht en de faillissementspraktijk.

Branchegebied

Haven en Handel
Industrie en Energie

Expertise

Faillissementen en herstructurering
Onderneming en aandeelhouders

Competenties

Justin verdiept zich in de bedrijfsvoering van de cliënt. Hij weet complexe zaken te vertalen in een concreet plan van aanpak.

Persoonlijke eigenschappen

Helder, betrokken en direct.

Lidmaatschappen
  • Lid van de Vereniging voor Jonge Insolventierecht Advocaten (JIRA);
  • Lid van Jong Havenvereniging;
  • Secretaris Jonge Balie Dagen-Commissie.

 

Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52
LinkedIn
Download vCard
Stuur een e-mail
Justin de Vries
De converteerbare lening als financiering: in wiens belang?

In mijn vorige bijdrage schreef ik over de aandeelhoudersovereenkomst en het belang van zowel de investeerder als de aandeelhouder om goede afspraken te maken over de  samenwerking. Voorafgaand aan het sluiten van de aandeelhoudersovereenkomst heeft zich veelal al een heel traject afgespeeld. Zo heeft de ondernemer nagedacht over welke manier hij of zij het beste (start)kapitaal kan verkrijgen en wat voor een type investeerder of financier bij de onderneming past.

Een aandeelhoudersovereenkomst om je startup investeerder-proof te maken

Veel startups beginnen als een eenmanszaak. Niet alleen omdat dit de meest eenvoudige rechtsvorm is, maar ook vanwege de veronderstelde fiscale voordelen. Groeit de onderneming, dan wordt het aantrekkelijk om de startup om te zetten in een besloten vennootschap (BV).

Tegenstrijdig belang bij een stichting

Mag een bestuurder van een stichting een opdracht geven aan een BV waarvan hij óók be­stuur­der is?

Meer artikelen >
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Jannine Meijer

onderneming en aandeelhouders, incasso

+31(0)10 209 27 45 meijer@lvh-advocaten.nl
Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

+31 (0)10 209 27 55 mullenders@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

franchise, distributie en agentuur, contractenrecht, huurrecht

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

incasso, onderneming en aandeelhouders, luchtvaart

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 40 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering, incasso

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl