Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding
Seminar AVG 5 juni 2018

De invoering van de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) op 25 mei 2018 is voor de meeste organisaties van grote invloed op de bedrijfsvoering. De wijze waarop er binnen de organisatie wordt omgegaan met persoonsgegevens en de inrichting van processen speelt hierin een belangrijke rol. Aangezien bij veel ondernemers en organisaties nog veel vragen bestaan omtrent dit onderwerp, organiseerde Leeman Verheijden Huntjens Advocaten in samenwerking met Palcoma ICT-diensten in april een bijeenkomst om ondernemers hier verder over te informeren.

Wegens het succes van de bijeenkomst en de vele aanmeldingen zal LVH Advocaten met Palcoma ICT-diensten op 5 juni 2018 nog een themabijeenkomst organiseren over het nieuwe regime van de AVG.

De bijeenkomst zal zowel juridische als technische aspecten bestrijken. Het is de bedoeling de uitdagingen van de nieuwe regelgeving zo concreet mogelijk in beeld te brengen, om uw organisatie in staat te stellen tot de benodigde aanpassingen.

De bijeenkomst bestaat uit drie onderdelen, waarvan de eerste 2 zullen worden verzorgd door onze advocaten Mr. Mieke Bestebreurtje en Mr. Daniël van Genderen. Mieke Bestebreurtje zal bijzondere aandacht besteden aan de betekenis van het nieuwe regime voor de verhouding tussen werkgever en werknemer en Daniël van Genderen geeft een bredere toelichting op de nieuwe regelgeving. Tot slot zal Sander Linschoten, automatiseringsbegeleider bij Palcoma ICT-diensten, zich richten op de beveiliging van de ICT-omgeving.

Programma:

Datum  : dinsdag 5 juni 2018
Locatie : Rotterdam Mariott Hotel, Weena 686.

15:30 - 15:45 uur : ontvangst met koffie en thee
15:45 - 17:45 uur : seminar
17:45 - 19:00 uur : vragen en borrel 

U kunt zich aanmelden voor het seminar door een e-mail te sturen aan events@lvh-advocaten.nl

Wij ontvangen u graag op 5 juni 2018!

Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

franchise, distributie en agentuur, contractenrecht, huurrecht

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl