Afbeelding

Advocaten

Leoni van Westen

procesvoering, incasso

Opleiding 

Leoni studeerde Nederlands recht aan de Erasmus Universiteit Rotterdam en rondde haar studie af in 2009 met als afstudeerrichting: privaatrecht. Ze schreef haar scriptie over de beroepsaansprakelijkheid van de
(advocaat-)mediator; deze scriptie werd gepubliceerd in het boek ’Waar gehakt wordt…’.

Advocaat bij LVH

Sinds januari 2010. 

Functie en feiten

Leoni voert een procespraktijk waarin naast algemene aansprakelijkheidskwesties vooral zaken als aandeelhouder- en overnamegeschillen centraal staan. Zij procedeert bij zowel de rechtbank als - in hoger beroep - bij het Hof.

Branchegebied

Zakelijke dienstverlening

Expertise

Incasso
Procesvoering

Competenties

Staat de cliënt optimaal ten dienste, heeft analytisch vermogen, is standvastig, grondig en strijdvaardig. Treedt professioneel en gedegen op in de rechtszaal.

Persoonlijke eigenschappen

Nuchter, zorgvuldig, gedreven.

Lidmaatschappen
  • Lid van VBR (Vereniging voor Burgerlijk recht)
  • Lid van de NJV (Nederlandse juristen vereniging)
Leoni van Westen

procesvoering, incasso

+31 (0)10 209 27 75 stuur mail
Leoni van Westen
Belangrijk nieuws voor verhuurders

Op 22 april 2016 heeft de Hoge Raad een belangrijke uitspraak gedaan op het gebied van de verhuiskostenvergoeding.

Beslag op de koopsom onder de koper

De koper van een huis wordt beter beschermd.

Vrije advocaatkeuze bij rechtsbijstandverzekering ruim uitgelegd

Op 7 april 2016 heeft het Europese Hof van Justitie wederom twee uitspraken gedaan over de vrije advocaatkeuze, waarbij het begrip verder is ingevuld.

Eerder deponeren van de jaarrekening

De termijn waarbinnen de jaarrekening moet zijn gepubliceerd, is per 1 januari 2016 opnieuw verkort. Deze keer geldt de wijziging voor alle vennootschappen voor de jaarrekeningen vanaf boekjaar 2016. Hoe zat het ook alweer en wat is er per 1 januari 2016 veranderd?

Meldplicht datalekken

Op 1 januari 2016 treedt de Wet meldplicht datalekken en de uitbreiding bestuurlijke boetebevoegdheid van het College bescherming persoonsgegevens (Cbp) in werking. De wet introduceert een meldplicht voor datalekken in de Wet bescherming persoonsgegevens (Wbp). Daarnaast worden de boetebevoegdheden van het Cbp (vanaf 1 januari 2016 de ‘Autoriteit persoonsgegevens’) uitgebreid. 

Meer artikelen >
Mieke Bestebreurtje

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31 (0)10 209 27 76 bestebreurtje@lvh-advocaten.nl
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Eva Elenbaas

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 elenbaas@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Jos Huntjens

erfrecht

+31 (0)10 209 27 55 huntjens@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Jannine Meijer

onderneming en aandeelhouders, incasso

+31(0)10 209 27 45 meijer@lvh-advocaten.nl
Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

+31 (0)10 209 27 55 mullenders@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Iris Nijman

ondernemingsrecht algemeen

+31 (0)10 209 27 64 nijman@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

incasso, onderneming en aandeelhouders, luchtvaart

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

rijntjes@lvh-advocaten.nl +31 (0)10 209 27 40
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

arbeidsrecht, commerciële samenwerkingen en overnames

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering, incasso

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl