Afbeelding

Advocaten voor ondernemers

Over ons

Wij zijn een Rotterdams advocatenkantoor dat zich richt op juridische dienstverlening aan bedrijven. Onze advocaten hebben door kennis van de diverse branches een voorsprong : zij weten wat er in de business van de ondernemer speelt en zijn gericht op praktische oplossingen.  Wij vervullen vaak de rol van "huisjurist": een vast en vertrouwd aanspreekpunt voor de onderneming voor alle juridische vragen. 

Vanzelfsprekend zijn onze diensten van hoge vakmatige kwaliteit. Minstens zo belangrijk is de wijze waarop wij ons werk doen: betrokken, helder, en snel.

Schadeclaim tegen kartel truckfabrikanten

Op 19 juli 2016 heeft de Europese Commissie de hoogste boete ooit uitgedeeld aan Europese truckfabrikanten. De fabrikanten maakten onderdeel uit van een kartel. Het betreft de fabrikanten MAN, Volvo/Renault, Daimler, Iveco en DAF. Zij hebben de prijzen van hun trucks kunstmatig hoog gehouden. Gezamenlijk hebben zij een boete van ruim 2,9 miljard euro opgelegd gekregen. Ook Scania wordt door de EU onderzocht, maar tegen haar loopt de procedure nog. In tegenstelling tot de andere 5 fabrikanten heeft zij geen deelname aan het kartel toegegeven.

Bewijslast acquisitiefraude gewijzigd vanaf 1 juli 2016

Ondernemers worden veelvuldig slachtoffer van acquisitiefraude. Daarbij is sprake van misleidende handelspraktijken. Met bepaalde (telefonische) verkooptechnieken wordt bij de ondernemer vertrouwen gewonnen en verwachting gewekt. Het doel daarvan is de ondernemer een overeenkomst te laten aangaan waarbij de tegenprestatie niet of niet naar behoren wordt geleverd.

Ongewenste planologische ontwikkelingen: wat te doen?

In een dichtbevolkt land als Nederland, waar ruimte steeds schaarser wordt, is het van be­lang dat procedures die ruimtelijke ontwikkelingen mogelijk maken zorgvuldig worden door­lopen. Ook is het van belang om deze procedures als belanghebbende nauwgezet te volgen en tegen eventueel ongewenste planologische ontwikkelingen tijdig en op juiste wijze op te komen.

Meer artikelen >
Mieke Bestebreurtje

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31 (0)10 209 27 75 bestebreurtje@lvh-advocaten.nl
Madeleine Boone

arbeidsrecht en medezeggenschap, incasso

+31 (0)10 209 27 77 boone@lvh-advocaten.nl
Bouwe Bos

procesvoering, wegtransport

+31 (0)10 209 27 77 bos@lvh-advocaten.nl
Eva Elenbaas

procesvoering

+31 (0)10 209 27 77 elenbaas@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 77 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 77 degraaf@lvh-advocaten.nl
Jos Huntjens

erfrecht

+31 (0)10 209 27 55 huntjens@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 65 leeman@lvh-advocaten.nl
Jannine Meijer

onderneming en aandeelhouders, incasso

+31(0)10 209 27 45 meijer@lvh-advocaten.nl
Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

+31 (0)10 209 27 55 mullenders@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 45 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

onderneming en aandeelhouders, luchtvaart

+31 (0)10 209 2776 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur, incasso, onderneming en aandeelhouders

rijntjes@lvh-advocaten.nl +31 (0)10 209 2740
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

arbeidsrecht, commerciële samenwerkingen en overnames

+31 (0)10 209 2776 verheijden@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering, incasso

+31 (0)10 209 27 65 vanwesten@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 77 devries@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!