Afbeelding

Advocaten voor ondernemers

Over ons

Wij zijn een Rotterdams advocatenkantoor dat zich richt op juridische dienstverlening aan bedrijven. Onze advocaten hebben door kennis van de diverse branches een voorsprong : zij weten wat er in de business van de ondernemer speelt en zijn gericht op praktische oplossingen.  Wij vervullen vaak de rol van "huisjurist": een vast en vertrouwd aanspreekpunt voor de onderneming voor alle juridische vragen. 

Vanzelfsprekend zijn onze diensten van hoge vakmatige kwaliteit. Minstens zo belangrijk is de wijze waarop wij ons werk doen: betrokken, helder, en snel.

Eerder deponeren van de jaarrekening

De termijn waarbinnen de jaarrekening moet zijn gepubliceerd, is per 1 januari 2016 opnieuw verkort. Deze keer geldt de wijziging voor alle vennootschappen voor de jaarrekeningen vanaf boekjaar 2016. Hoe zat het ook alweer en wat is er per 1 januari 2016 veranderd?

Wijziging van de Aanbestedingswet: de prijs-kwaliteitverhouding als heersende norm

Onlangs heeft de Tweede Kamer een wetsvoorstel aangenomen, waarmee de Aanbestedingswet in overeenstemming wordt gebracht met de nieuwe Europese Aanbestedingsrichtlijn. Naar verwachting zal de wetswijziging op 1 juli 2016 in werking treden.

Vrije advocaatkeuze bij rechtsbijstandverzekering ruim uitgelegd

Op 7 april 2016 heeft het Europese Hof van Justitie wederom twee uitspraken gedaan over de vrije advocaatkeuze, waarbij het begrip verder is ingevuld.

Meer artikelen >
Mieke Bestebreurtje

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31 (0)10 209 27 75 bestebreurtje@lvh-advocaten.nl
Madeleine Boone

arbeidsrecht en medezeggenschap, incasso

+31 (0)10 209 27 77 boone@lvh-advocaten.nl
Bouwe Bos

procesvoering, wegtransport

+31 (0)10 209 27 77 bos@lvh-advocaten.nl
Eva Elenbaas

procesvoering

+31 (0)10 209 27 77 elenbaas@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 77 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 77 degraaf@lvh-advocaten.nl
Jos Huntjens

erfrecht

+31 (0)10 209 27 55 huntjens@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 65 leeman@lvh-advocaten.nl
Jannine Meijer

onderneming en aandeelhouders, incasso

+31(0)10 209 27 45 meijer@lvh-advocaten.nl
Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

+31 (0)10 209 27 55 mullenders@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 45 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

onderneming en aandeelhouders, luchtvaart

+31 (0)10 209 2776 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur, incasso, onderneming en aandeelhouders

rijntjes@lvh-advocaten.nl +31 (0)10 209 2740
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

arbeidsrecht, commerciële samenwerkingen en overnames

+31 (0)10 209 2776 verheijden@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering, incasso

+31 (0)10 209 27 65 vanwesten@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 77 devries@lvh-advocaten.nl

Nieuwsbrief

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsbrief!